Citizen Swift 90e

Cena produktu Citizen Swift 90e není známa.

 

Popis produktu Citizen Swift 90e: Tiskárna Citizen Swift 90e - EN plug DEMO - rozbaleno, plná záruka a originální balení Společnost Citizen vyrábí maticové tiskárny již více nez dvacet let. Naše zkušenosti v tomto oboru jsou pr...  Více informací


Citizen Swift 90e - popis

Tiskárna Citizen Swift 90e - EN plug DEMO - rozbaleno, plná záruka a originální balení

Společnost Citizen vyrábí maticové tiskárny již více nez dvacet let. Naše zkušenosti v tomto oboru jsou proto skutečně nesmírné.
Řada Swift představujte "tradiční" maticové tiskárny, do kterých se papír zavádí kolem válce. Řada Prodot zahrnuje ploché produkty.
Řada Swift je určena pro vysokorychlostní, výkonný tisk. Byla navrzena jako neúnavný dříč pro pracovní stůl. Vedle celé řady mozností pro zavádění papíru, například zezadu nebo zespod, parkování papíru a nastavení papíru na začátek se tiskárny Swift vyznačují ověřenou spolehlivostí, díky níž se k nám zákazníci neustále vracejí.
Pro přizpůsobivost a připojitelnost v různých aplikacích a prostředích jsou tiskárny standardně vybaveny paralelními porty. Tiskárna Swift 120e má standardně také sériový port, který je mozné jako volitelný doplněk přidat i k modelu Swift 90e. Kromě toho lze tiskárny připojit do sítě pomocí externího ethernetového adaptéru.

Rychlost tisku až 216 zn/s (12 znaků na palec)
Flexibilita při manipulaci s papírem - zavádění zespod, zezadu a shora
Tiskárna Swift 90e je standardně vybavena paralelním rozhraním.
Standardní emulace Epson®, IBM® a Citizen
Ovládací panel Command-Vue III pro snadné pouzití.

Nezapomeňte, ze maticové tiskárny stále představují zřejmě nejúspornějsí způsob tisku na papír, zejména pro tisk "výkazů".
Na rozdíl od inkoustových tiskáren Vy sami můžete rozhodnout, kdy vyměníte pásku. Pokud je tiskový výstup poněkud vybledlý, objednejte novou pásku. Bude doručena do dvou dnů, a potom ji můzete vyměnit. U inkoustové nebo laserové tiskárny hlášení "došel inkoust" znamená, že nemůžete dál tisknout.

Úplné technické specifikace

ModelSwift 90ee
TechnologieMechanická maticová
Počet jehliček9
Šířka tisku80 sloupců při 10 cpi (znacích na palec)
Režim koncept180 zn/s při 10 cpi, 216 zn/s při 12 cpi
Kvalita dopisu45 zn/s při 10 cpi, 54 zn/s 12 cpi
Vysokorychlostní koncept240 zn/s při 10 cpi
Písma téměř dopisové kvality (near letter quality)4 - Courier, Roman, Sans Serif, Prestige
Písma náčrtové kvality (draft)2 - Courier, Roman
Znakové sady96 běžných znaků ASCII, 32 bězných mezinárodních znaků, 16 jazyků plus 1 sada písma legal. Bloková grafika a znaky IBM
Kódové stránkyPodporována celá skála různých kódových stránek. Další informace Vám poskytneme na požádání.
EmulaceEpson® FX-850, IBM® Proprinter® III, Rozsířená emulace Citizen Unique
Rozhraní: Paralelní, Sériové RS232C
Standardní: Volitelné
Vyrovnávací paměť8 Kb
Hmotnost5,2 kg
Rozměry405 mm x 320 mm x 136 mm (š, h, v)
Napájení220 - 240 voltů stř.
Životnost tiskové hlavy200 milionů úderů / jehlu
HlučnostMéně než 45 dBA v tichém režimu, Méně než 47,5 dBA ve standardním režimu
SpolehlivostStřední doba bezporuchového provozu 4 000 hodin kromě tiskové hlavy
Záruka2 roky s opravou v servisním střediskuTechnické informace:Rozměry š x v x h (mm): 405 x 320 x 136 Rozhraní: Paralel/Serial Barevné/černobílé: Černobílá Technologie tisku: Termální Připojení: Paralelní Barevné provedení: Bílá Černobílý tisk: Ano Barevný tisk: Ne Oboustranný tisk: Ne Bezokrajový tisk: Ne Rozlišení (dpi): - Rychlost barevného tisku (str./min): - Rychlost černobílého tisku (str./min): - Rychlost fotografického tisku (s): - Maximální formát tisku: A4 Oddělené náplně: Ne

Výrobce Citizen
Počet Jehliček 9
Barevný tisk Ano
Oboustranný tisk Ne
Maximální formát tisku A2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Citizen Swift 90e užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám.