OKI ML 5520

Cena produktu OKI ML 5520 není známa.

 

Popis produktu OKI ML 5520: Popis produktu Jehličková tiskárna ML5520 Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouh...  Více informací


OKI ML 5520 - popis

Popis produktu

Jehličková tiskárna ML5520
Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouhé texty nebo vícevrstvé formuláře.
Velmi jednoduché připojení
Tiskárna se hodí pro připojení k velkému množství počítačových stanic. Je pro to vybavena klasickým USB konektorem, který se dnes nachází na většině pracovních stanic v dostatečném počtu.
Kompaktní rozměry a ekonomický provoz
Tiskárna má značně kompaktní rozměry a dobře navržený systémem připojovacích kabelů ji dovoluje umístit na jakýkoliv stůl. Výtěžnost pásky dosahuje až 5 miliónů znaků.
Klíčové vlastnosti
Výkonná jehličková tiskárna, disponuje 9 jehličkami a 80 sloupci. Rychlost tisku je až 570 znaků za sekundu. Tiskárna dokáže vytisknout 5 kopií plus originál. Podavač papíru je umístěn vzadu a lze tisknout na samostatné listy nebo vícevrstvý papír. Životnost tiskové hlavy je až 300 miliónů úhozů na jehličku. Konektorový výbava: USB port. Při provozu se akustický tlak pohybuje okolo 55dB.
Rozměry výrobku jsou 153 x 398 x 345 mm a jeho hmotnost je 7,5 kg.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Jehličková

Rozhraní:
Paralelní, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Jehličková

Technologie tisku:
Jehličková

Rozhraní:
Paralelní, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:
0,13

Spotřeba [W]:
40,2

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
120 x 398 x 345

Hmotnost v kg:
5,9

Výrobce OKI
Počet Jehliček 9
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OKI ML 5520 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám.