Oki ML1190

Cena:

od 270 Kč do 275 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Oki ML1190: Popis produktu Jehličková tiskárna ML1190 Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouh...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - PC, kancelář, mobily, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - PC, kancelář, mobily popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Oki ML1190 - popis

Popis produktu

Jehličková tiskárna ML1190
Tiskárna má velmi vysokou spolehlivost společně s ekonomickým provozem se skvěle hodí pro fakturační oddělení a účtárny, kde je potřeba tisknout dlouhé texty nebo vícevrstvé formuláře.
Velmi jednoduché připojení
Tiskárna se hodí pro připojení k velkému množství počítačových stanic. Je pro to vybavena klasickým USB konektorem, ale jsou zde i starší rozhraní. Konkrétně je zde zastoupeno jak sériové COM, tak i paralelní LPT rozhraní, které se i v dnešní době používají pro tisk například ze starších programů.
Kompaktní rozměry a ekonomický provoz
Tiskárna má značně kompaktní rozměry a dobře navržený systémem připojovacích kabelů ji dovoluje umístit na jakýkoliv stůl. Výtěžnost pásky dosahuje až 4 miliónů znaků a při zapnutém provozu je spotřeba pouze 41W, 2.5W v režimu spánku.
Klíčové vlastnosti
Výkonná jehličková tiskárna malých rozměrů, disponuje 24 jehličkami a 80 sloupci. Rychlost tisku je až 333 znaků za sekundu. Tiskárna dokáže vytisknout 4 kopie plus originál. Podavač papíru je umístěn vpředu, vzadu i vespod a lze tisknout na samostatné listy nebo vícevrstvý papír. Životnost tiskové hlavy je až 200 miliónů úhozů na jehličku. Konektorový výbava: USB + LPT + COM porty. Při provozu se akustický tlak pohybuje okolo 53dB.
Rozměry výrobku jsou 150 x 349 x 232 mm a jeho hmotnost je 4,2kg. Spotřeba za provozu je okolo 41W a v režimu spánku pouze 2,5W.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Jehličková

Rozhraní:
Paralelní, Sériové, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Jehličková

Technologie tisku:
Jehličková

Rozhraní:
Paralelní, Sériové, USB 2.0

Spotřeba [W]:
41

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
150 x 349 x 232

Hmotnost v kg:
4,2

Výrobce OKI

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Oki ML1190 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D tiskárny nebo Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny, Příslušenství k tiskárnám.